Lídr v serverech, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohodě

Proč NETHOST?

Společnost netrpící sebestředným pohledem a investující obrovské částky do neustálého vývoje s přímým výzkumem. Díky tomu dokáže nabídnout opravdu flexibilní řešení Vašich potřeb. Firma s bohatými zkušenostmi, vlastním vývojem a širokým portfoliem služeb, která klade důraz na Váš profit a snižování rizik spojených s provozem Vašich aplikací v otevřeném prostředí internetu.
Vyberte si nethost jako svého dvorního dodavatele.

Klientská sekce

Přihl. jméno:
Heslo:

Kritická zranitelnost OpenPGP a S/MIME
Rozšifrování emailů (včetně v minulosti poslaných) umožňuje nově objevená zranitelnost OpenPGP a S/MIME. Tuto chybu objevili výzkumníci z univerzit v Münsteru, Ruhru a Leuvenu. Tato zranitelnost nese pojmenování EFAIL.

Případný útočník po získání šifrovaného emailu (např. odposlechem komunikace nebo prolomením do emailového účtu) pozmění jeho obsah. To je provedeno přidáním externího objektu jako je třeba obrázek nebo styl. Po této úpravě je email odeslán oběti, jehož emailový klient zprávu rozšifruje a tento rozšifrovaný obsah pošle útočníkovi.

V tuto chvíli je doporučeno zakázat rozšifrování v klientovi, zakázat zpracování html v emalových klientech případně nepovolovat načítání vzdálených obrázků.

V případě dotazů nebo potřeby pomoci s řešením, kontaktujte specialisty naší zákaznické podpory.