Lídr v serverech, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohodě

Proč NETHOST?

Společnost netrpící sebestředným pohledem a investující obrovské částky do neustálého vývoje s přímým výzkumem. Díky tomu dokáže nabídnout opravdu flexibilní řešení Vašich potřeb. Firma s bohatými zkušenostmi, vlastním vývojem a širokým portfoliem služeb, která klade důraz na Váš profit a snižování rizik spojených s provozem Vašich aplikací v otevřeném prostředí internetu.
Vyberte si nethost jako svého dvorního dodavatele.

Klientská sekce

Přihl. jméno:
Heslo:

Let's Encrypt Wildcard

Certifikáty typu Wildcard od CA Let's Encrypt jsou nyní dostupné i u nás. Našim zákazníkům tak nabízíme další alternativu ke komerčním typům certifikátů.

Podmínkou pro využití těchto certifikátů je nutnost mít DNS záznamy v naší správě a to z důvodu automatizace ověřování držitele doménového jména přes dns záznam. V případě otázek nebo potřeby pomoci s instalací, kontaktujte naše specialisty technické podpory.Přestože tento typ certifikátu zabezpečuje komunikaci stejně jako jeho komerční varianta, má i nevýhodu v podobě problému s revokací v případě ztráty privátního klíče. Tím může případný útočník získat na poměrně dlouhou dobu možnost vystupovat pod jménem na který byl certifikát vystaven. Doporučujeme tedy, aby pro weby komerční nebo spravující citlivé údaje uživatelů byl nadále využíván některý z komerčních certifikátů z naší nabídky níže.

https://www.nethost.cz/ssl-certifikaty