S námi vždy o krok před konkurencí
Produkty Naše nabídka

Navigace

NLOOUD

Svět IT se nezadržitelně řítí dopředu a stále novější technologie nastupují masivnímu rozšíření. Nethost nestál nikdy stranou a intenzivně vyvíjí své produkty a inovuje technologické postupy. Pod obchodním označením NLOOUD nabízíme ucelenou řadu cloud produktů, které umožní výrazně akcelerovat Váš byznys, snížit a zafixovat Vaše náklady na ICT technologie využívané pro webové, internetové a výpočetní aplikace.


Ucelené produktové portfolio cloud produktů doplňují navazující služby, především Nethost EuroCDN, díky které k fantastické odezvě aplikací provozovaných v rámci produktové řady NLOOUD získáte s zlomkovými náklady nejrychlejší zajištění distribuce statického obsahu Vašich aplikací. Vše uceleně a přehledně začleněno včetně snadno pochopitelného a detailně zadokumentovaného API pro využití možností našich služeb na maximum. Mimo dalších cloud produktů[odkaz do sekce produkty], tvoří stěžejní nabídku produktů pod značkou NLOOUD tyto služby:


NLOOUD App Hosting – cloud aplikační hosting

Cloudová služba nabízející spojující výhody cloud computingu a vývoje aplikací v zákaznicky oblíbených jazycích/frame­vorcích (PHP, HipHop, Python, Perl, RoR, Java). S App Hostingem zajistíte Vašim aplikacím dostatečnou výpočetní kapacitu, okamžitou možnost masivní škálovatelnosti, nadstandardní dostupnost a bezpečnost. Navíc díky flexibilním variantám billingu služby máte možnost nejen optimalizovat provoz na co nejnižší náklady, máte možnost fixovat provozní náklady nebo naopak zajistit burstable výkon pouze v okamžicích, kdy jej potřebujete (reklama, události) a zajistit tak provoz nepoměrně lepším komfortem než u klasického hostingu/managed serveru.

Zjistit více


Nlooud ISP Cloud – privátní cloud

Revoluční cloudová služba pro many-to-cloud hostingovou mapovací technologii umožňující z pronajatého privátního cloudu “vytřískat” skutečné maximum, tedy plný nativní výpočetní výkon a zajistit tak nejlepší možný výkon, odezvu a bezpečnost při pevně daných nákladech na provoz služby. Tento unikátní přístup zajistí pro Vaše multiinstalace bezkonkurenční provozní náklady. Privátní cloudy budujeme již od ekvivalentu několika fyzických serverů do několika tisíců instancí servírující miliony multiinstancí CMS/RS/eCommerce aplikací.

Zjistit více


Nlooud Server provisioning – cloud virtualizační technologie pro ICT infrastrukturu

Vychází z ISP cloudu, poskytuje nový rozměr virtualizace, kdy napříč cloud platformou mapuje provoz Vašich virtualizovaných serverů na jeden virtualizační pool. Fakticky tak dokáže sdílet výkon pamět a i/o služby napříč distribuovaným HW clusterem tak, jako by byl na jednom serveru. Narozdíl od komerčně dostupných VPS serverů nejsou provozní parametry služby nijak omezovány a několik (až několik set) serverů sdílí přidělený a rezervovaný výpočetní výkon.

Zjistit více