S námi neustále o krok napřed
O nás Fakta a informace

O nás

Profil

NETHOST s.r.o. je přední dodavatel hostingu, serverhostingu, správy serverů a registrací domén v České republice. Vlastní špičkové technologické zázemí a inovativní vývoj umožňuje společnosti individuální přístup k zákazníkům. Nabízíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb s možností individuálních úprav dle náročnosti klienta. NETHOST s.r.o. díky nabízené garanci a kvalitě poskytovaných služeb, své služby dodává firmám v rámci celého Evropském trhu. Cílem je spokojený zákazník, který díky našim službám může dál rozvíjet své podnikání a nabízet tak další služby široké veřejnosti.

Historie

Společnost Nethost s.r.o. byla založena v roce 2000 s cílem proniknout na český a slovenský trh s webhostingovými službami, správou serverů a registrací domén. Za tuto dobu své poslání více než splnila a postupem času se stala lídrem na česko-slovenském trhu s těmito službami.

Jednatelem společnosti je Martin Kalenda, který má na starosti řízení společnosti a její strategický rozvoj. Jana Kalenda Hrabánková pak dohlíží jako hlavní ekonom na finanční zdraví firmy. Společně také tvoří majetkovou strukturu společnosti.

Společnost za dobu svého podnikání vybudovala špičkové technologické zázemí. Pravidelně investuje do vývoje a inovací poskytovaných služeb a produktů. Spravuje více jak 500 serverů, 750 VPS, 150 tisíc domen a 6,5 milionu uživatelských kont, stará se o disková pole o celkové kapacitě 10.000 TB. Nethost s.r.o. je předním poskytovatelem webhostingových služeb v České republice.

Poslání

Hlavním posláním společnosti NETHOST s.r.o. je vyvíjet technologie a služby, které zvyšují standardy v tomto segmentu podnikání. Přináší zákazníkům vyšší podnikovou hodnotu a celkově usnadňují zákazníkům život. Obecně se společnost snaží zasazovat o to, aby podnikání a kvalita IT služeb v České republice byla na vysoké úrovni, klade důraz na etiku podníkání, vliv na životní prostředí a pracovní prostředí zaměstnanců. Přispívá tak svým dílem a odpovědností ke kvalitě života v České republice.