S námi vždy o krok před konkurencí
Produkty Naše nabídka

Navigace


VIWEFIX-logo

Outsourcing hostingových aktivit

Jste webdesignér, grafické studio, online agentura či reklamka, tedy subjekt který svým zákazníkům poskytuje služby webhostingu, registrace domén apod.? Právě pro vás máme připravenou bezkonkurenční nabídku obchodní spolupráce, platformu VIWEFIX, pro komfortní provoz a správu vašich veškerých hostingových služeb.


Budujte vlastní kmen zákazníků

Vaši zákazníci ocení novou kvalitu a rozsah vašich vlastních služeb aniž by mohli rozpoznat, že jejich skutečným primárním dodavatelem je Nethost.


S VIWEFIX získáte


VIWEFIX je obchodně atraktivní


viwefix koule

VIWEFIX je individuálním řešením

Lze jej provozovat v takřka nekonečné škále variant, rozsah a konkrétní podoba služeb či produktů se plně přizpůsobuje vašim požadavkům a vaší obchodní strategii.


VIWEFIX vám umožní vybudovat vlastní portfolio služeb

Při spolupráci s námi nejste tak jako u konkurence vázáni na pouhý přeprodej služeb a produktů.


Schéma VIWEFIX

VIWEFIX lze zcela integrovat do vašeho informačního systému

Platforma Nethost Viwefix byla vyvinuta na základě požadavků našich obchodních partnerů. Vyhovuje tedy přesně těm potřebám, které na něj zákazníci kladou. Lze jej snadno integrovat do vašeho stávajícího informačního systému a všechny potřebné funkce lze ovládat přes vzdálené aplikační prostředí (API), které umožňuje naprostou volnost v tom, jak bude aplikace vypadat a jaké funkce svému zákazníkovi zpřístupníte.


Se svými dotazy a požadavky na individuální nabídku spolupráce na platformě VIWEFIX nás prosím kontaktujte.