Lídr v serverech, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohodě

Proč NETHOST?

Společnost netrpící sebestředným pohledem a investující obrovské částky do neustálého vývoje s přímým výzkumem. Díky tomu dokáže nabídnout opravdu flexibilní řešení Vašich potřeb. Firma s bohatými zkušenostmi, vlastním vývojem a širokým portfoliem služeb, která klade důraz na Váš profit a snižování rizik spojených s provozem Vašich aplikací v otevřeném prostředí internetu.
Vyberte si nethost jako svého dvorního dodavatele.

Klientská sekce

Přihl. jméno:
Heslo:

Workshop NÚKIB


Během nedávno konaného workshopu s pracovníky NUKIB (Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost) jsme navrhli úpravy podkladových formulářů určovacího řízení. Vzhledem k rozsahu služeb, které poskytujeme nás status poskytovatele kritické infrastruktury s nejvyšší pravděpodobností nemine. Již nyní uvádíme náš integrovaný systém řízení bezpečnosti (součást certifikace ISO 270001) a vnitřní předpisy do souladu se zákonem č. 181/2014 sb. v platném znění včetně souvisejících prováděcích vyhlášek.


Nejpozději v září tak uvedeme všechny naše systémy do souladu s novými požadavky, jenž na nás bude legislativa v budoucnu klást.