S námi vždy o krok před konkurencí
Produkty Naše nabídka

Navigace

Aplikační hosting

Hledáte řešení pro umístění vaší webové aplikace? Potřebujete výkonné, flexibilní a zároveň bezpečné řešení? Potřebujete mít vyhrazené technické prostředky serveru, zaručující vždy dostatečný výkon? Chcete mít konkrétní SW a HW konfiguraci? Nestačí vám běžný webhosting a potřebujete provozovat řadu služeb?

Vhodným řešením je Aplikační hosting, který kombinuje virtuální privátní server, hosting a správu serveru, se všemi funkcemi a výhodami pro vás. Vše nakupujete ve společném balíku, tedy s cenovou výhodou.


Aplikační lze využít

Mail server Vlastní mail server je tím nejspolehlivějším řešením pro firemní elektronickou korespondenci. Naše řešení Vám poskytuje vysokou bezpečnost, možnost zálohování a plnou kontrolu.
Mail archiv Archív veškeré historie Vaší emailové komunikace na bezpečném místě a kdykoliv dostupný.
VPN server Pracujte v soukromé zabezpečené síti. Využijte jednoúčelový server pro zabezpečený přístup k datům a aplikacím na serverech přes šifrovaný tunel.
Datové skladiště Využívejte vlastní datový sklad s vhodnou relační databází pro analytické operace s rozsáhlými soubory vašich dat. Ať už jde o data z nejrůznějších provozních a informačních systémů, získejte z nich rychle komplexní a relevantní informace pro rozhodování.
Next Cloud Prostor pro produktivní, bezpečné a vašim potřebám pružně přizpůsobitelné ukládání a sdílení dat. Mějte všechna data a informace vaší firmy dostupná pro efektivní práci a současně plně pod kontrolou, v bezpečí.
LAMP Provozujte vlastní kompletní platformu pro implementaci dynamických webových stránek. Kompletní řešení zahrnující operační systém, webový server, databázový systém i skriptovací programovací jazyk.
Rocket chat Bezstarostný způsob, jak zajistit hosting, správu a škálování nejdokonalejšího systému pro týmovou komunikaci formou chatu. Postavte si vlastní zabezpečené prostředí a komunikujte přesně, rychle, produktivně.

Aplikační hosting přináší tyto základní výhody:


Samozřejmou součástí aplikačního hostingu je také:


Aplikační hosting připravujeme a nastavujeme pro naše zákazníky dle jejich individuálních potřeb. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a my Vám připravíme nabídku na míru vašim projektům.

KONTAKTOVAT PRO NEZÁVAZNOU KONZULTACI