Lídr v serverech, hostingu, cloudu a bezpečnosti
Homepage Váš hosting v pohodě

Proč NETHOST?

Společnost netrpící sebestředným pohledem a investující obrovské částky do neustálého vývoje s přímým výzkumem. Díky tomu dokáže nabídnout opravdu flexibilní řešení Vašich potřeb. Firma s bohatými zkušenostmi, vlastním vývojem a širokým portfoliem služeb, která klade důraz na Váš profit a snižování rizik spojených s provozem Vašich aplikací v otevřeném prostředí internetu.
Vyberte si nethost jako svého dvorního dodavatele.

Klientská sekce

Přihl. jméno:
Heslo:

Chrome a nedůvěryhodný SSL certifikát - 2. fáze

S blížícím se podzimem přichází 2. fáze znedůvěryhodnění SSL certifikátů Symantec (Verisign, Thawte, RapidSSL, Alpiro a další) v prohlížečích Chrome v rámci plánu kompletního odstřižení od certifikátů vydaných certifikační autoritou Symantec. Týká se certifikátů vydaných od 1. června 2016 do 1. prosince 2017. Termín dokončení je 16. října 2018, kdy vyjde finální verze prohlížeče Chrome. Tyto certifikáty musí být přegenerovány nebo vyměněny za nové nejpozději 1.10.2018.

Dotčený certifikát se v prohlížeči Chrome projevuje touto chybovou hláškou:V tuto chvíli mají všichni naši oslovení zákazníci s výše zmíněným certifikátem, kteří souhlasili s provedením odpovídajícího opatření, již provedenu výměnu příslušných SSL certifikátů. Klientům, kteří si SSL certifikáty spravují svépomocí, doporučujeme provést kontrolu a případnou výměnu dotčených certifikátů.

S dotazy neváhejte kontaktovat naše pracovníky technické podpory.

Případný nový SSL certifikát můžete vybírat z naší nabídky ZDE.