Řešení Na míru pro Vás

DDoS ochrana

Prakticky každý provoz služeb a aplikací v prostředí internetu je ohrožen útoky typu DDoS. Tyto útoky mohou přicházet bez zjevných důvodů a náhle. Často také slouží jako zastírací manévr pro hlavní útok. Proti DDoS útokům není téměř žádná obrana a je nutné je řešit přímo. Nabízíme dvě řešení ochrany před útoky DDoS.

WAF (Web Application Firewall)

Cloudflare

Platforma Clouflare nabízí ochranu na několika úrovních. Robustní řešení pro ochranu a mitigaci síťových útoků typu DDoS na třetí vrstvě (L3). Web aplication firewall pro řízení výkonu, dostupnosti a pro ochranu před útoky na systémové zdroje aplikace. Firewall umožňující flexibilní řízení přístupů, včetně blokování uživatelů, u nichž je rozpoznána nebezpečná aktivita. OWASP modul pro ochranu webových aplikací na sedmé vrstvě (L7). Naše služba Nethost Cloudflare managed zahrnuje 24/7/365 dohled nad funkčností aplikace, ad-hoc úpravy konfigurace self-managed variant Cloudflare.

Více informací o Cloudflare

Spongefinger WAF

Adaptivní síťová filtrace (ASF) je komplexní modulární a robustní řešení pro řízení detekčních a filtračních serverů sloužící k mitigaci útoků typu DDoS. Je určen pro instalace v čistě filtračním režimu, k agregované filtraci s externí analýzou a v režimu předřazené mitigace v rámci řetězce filtračních prvků.

Více informací o Spongefinger

Filtrace útoků L3 – L7

Spongefinger IP

Adaptivní síťová filtrace (ASF) je komplexní modulární robustní řešení pro řízení detekčních a filtračních serverů sloužící k mitigaci útoků typu DDoS. Je určen pro instalace v čistě filtračním režimu, k agregované filtraci s externí analýzou a v režimu předřazené mitigace v rámci řetězce filtračních prvků.

Více informací o Spongefinger


Pro více informací a nezávaznou konzultaci nás kontaktujte.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ