Řešení Na míru pro Vás

Disaster recovery

V současné době, kdy jsou firmy plně závislé na vlastní digitální infrastruktuře, se stává nutností zajistit datovou i provozní kontinuitu. Zpracovaná, ověřovaná a funkční metodika obnovy provozu v případě mimořádných událostí je nezpochybnitelně levnější varianta, než výpadek provozu při němž hrozí finanční ztráty, nebo ztráta cenných dat.

Nechte to na nás

Zajistíme indentifikaci datových aktiv vaší společnosti včetně provozních a datových rizik s rozborem nákladových dopadů v případě jejich ztráty. Připravíme vám návrh potřebných opatření a zajistíme zpracování příslušných vnitrofiremních metodik a směrnic spolu s kontrolními postupy, které zahrnují nastavení procesů kontinuálního monitoringu rizik.

Naši odborníci vám pomůžou

S realizací risk managementu ochrany dat a obnovy provozu. S volbou správné dissaster recovery strategie. Provedou hloubkovou analýzu potřeb a zpracují metodiku recovery plánu. Současně pro vás zajistí vlastní realizaci nebo supervizi jako součást periodických kontrol připravenosti a ověřovacích procedur plánu obnovy provozu a datové retence.Řešíte aktuálně výše popsané nebo související problémy? Rádi vám poradíme a pomůžeme nalézt řešení.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz: