Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

DNS čeká další zásadní inovace

DNS je jeden z prvních funkčních protokolů. Příslušné specifikace 1035 a 1034 vyšli už v roce 1987, což je více než třicet let. V rámci původního zaměření ARPANETu a později Internetu návrh nepočítal téměř s žádnými bezpečnostními mechanismy ověření pravdivosti odpovědí. A proti podvržení odpovědi nebo manipulaci s dns záznamy škodlivým sofwarem či vašim ISP nebylo žádné ochrany.


Zabezpečení DNS

Tlak na zvyšování soukromí spolu s tím jak populace exponenciálně svěřuje osobním počítačům přístupným z internetu, cloudům, sociálním a jiným službám stále více soukromých dat, zohledňují příslušné instituce požadavky na veškeré inovace týkající se protokolů a služeb.

DNS byl doplněn o DNSSEC a nově se objevují i funkční implementace protokolu DNS over TLS nebo návrh nového standardu DNS over HTTPS. Cílem je umožnit zvyšování bezpečnosti dotazování přes HTTPS a to včetně možnosti, že tento resolving bude provádět rovnou Váš internetový prohlížeč.

Vlastní interní vývoj a testování v Nethostu zahrnuje nasazení DNS over TLS i DNS over HTTPS v testovacím režimu u naší správy serverů, provozu vlastního DNS stacku nebo DNS serverů.

Chcete-li se i vy seznámit s výsledky našeho testování nebo získat nabídku na provoz rychlých dns serverů, neváhejte nás kontaktovat.