Řešení Na míru pro Vás

Dohledové centrum

Současná propojená doba přináší zcela nové požadavky na chod it a technologických celků. Trvalá konektivita společně s aktuálními bezpečnostními a provozními hrozbami klade na provozovatele těchto systémů zcela nové požadavky.

Nethost s.r.o nabízí komplexní řešení částečného i plného dohledu (8/24,12/24,24/24 v režimu 5/7, 7/7) pro široké spektrum provozních, it, bezpečnostních, kamerových, požárních systémů a technologických procesů.

Jde-li to měřit, umíme to hlídat

Naši pracovníci jsou vyškoleni přímo pro potřeby dohledového centra. Profesionální (it/siťoví/pro­cesní) technici (v souladu se stanovenou metodikou) zajistí okamžitou reakci na všechny potřeby řízení a uspokojí všechny vaše potřeby.

Plnohodnotný dohled za bezkonkurenční cenu

V řadě it a technologických odvětví se z ekonomického a provozního hlediska řeší otázka, zda využít outsourcing nebo interní provoz. Případ, kdy je diskuse na téma outsourcingu relevantní, je právě i v případě provozu vlastního dohledového centra v režimu 24/7/365. V případě vlastního řešení jsou totiž roční provozní náklady plnohodnotného dohledu v řádu několika milionů korun.

Nethost nabízí kontinualní řešení včetně hotline, monitoringu a proaktivního dohledu za zlomek této ceny v mnohem vyšší kvalitě. Navíc bez personálních, organizačních a mzdových starostí.

Naše dohledové centrum je distribuováno ze dvou nezávislých lokalit (Brno a Praha). Disponuje trojitým nezávislým připojením k internetu, zálohou elektřiny včetně environmentu a kapacitně splňuje požadavky na dohled i velmi dynamických procesů.

Současné dohledové centrum vyniká výbornou připraveností operátorů dohledu, neboť s námi spolupracují desítky pracovníků. Vyváženě balancujeme denní a noční směny tak, abychom zajistili 100% připravenost operátorů a adekvátní rozhodovací kompetence.


Dohledové centrum Praha Dohledové centrum Brno

Dohled zajistíme pro široké spektrum zákaznických potřeb:


Zaujala-li Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Dohled jednoho systému umíme zajistit již od několika stokorun měsíčně.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Vaše jméno:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz: