Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Let's Encrypt Wildcard

Certifikáty typu Wildcard od CA Let's Encrypt jsou nyní dostupné i u nás. Našim zákazníkům tak nabízíme další alternativu ke komerčním typům certifikátů.

Podmínkou pro využití těchto certifikátů je nutnost mít DNS záznamy v naší správě a to z důvodu automatizace ověřování držitele doménového jména přes dns záznam. V případě otázek nebo potřeby pomoci s instalací, kontaktujte naše specialisty technické podpory.Přestože tento typ certifikátu zabezpečuje komunikaci stejně jako jeho komerční varianta, má i nevýhodu v podobě problému s revokací v případě ztráty privátního klíče. Tím může případný útočník získat na poměrně dlouhou dobu možnost vystupovat pod jménem na který byl certifikát vystaven. Doporučujeme tedy, aby pro weby komerční nebo spravující citlivé údaje uživatelů byl nadále využíván některý z komerčních certifikátů z naší nabídky níže.

https://www.nethost.cz/ssl-certifikaty