Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Návrh nařízení EK proti online propagaci terorismu

Provozovatelé internetových služeb budou mít pravděpodobně novou povinnost, která vyplývá z návrhu nařízení Evropské komise. Dle tohoto návrhu je provozovatel povinen smazat obsah nebo zamezit přístup k obsahu spojeného s propagací terorismu do jedné hodiny od nahlášení úřady. Přibudou tak další povinnosti k již existujícím v rámci zákona o kybernetické bezpečnosti. A to nejen po stránce administrativní a technologické zvyšující provozní náklady ale i investiční. Již nyní se připravujeme na zavedení opatření, které si vyžádá specifické technologické řešení a s tím spojené investice.


Evropská komise

Další z povinností je mimo jiné také aktivní bránění v nahrání a šíření takového obsahu na jejich webu. Uchovat veškeré informace o takto odstraněném obsahu včetně obsahu samotného po dobu nejméně 6 měsíců pro potřeby případného vyšetřování. Informovat příslušný úřad o přijatých opatřeních.

Toto nařízení se vztahuje na všechny provozovatele internetových služeb působících v EU, včetně těch, kteří mají sídlo mimo EU.

Zdroj: Lupa.cz