O nás Fakta a informace

Novinky září 2023: Ve znamení bezpečnosti

Kybernetické hrozby exponenciálně rostou a nethost je tady aby Vám pomohl tyto rizika minimalizovat. Pro měsíc září Vám přinášíme inovované produkty především ze světa bezpečnosti a kybernetické ochrany. S našimi produkty a nástroji bude Vaše ochrana proti kybernetickým hrozbám mnohem efektivnější a účinnější.


Ochrana dat s PDS E2EE a offline úložiště PDS IMU+


Bezpečnost dat našich zákazníků je prioritou, proto jsme doplnili produktovou řadu Persistent Data Storage, tedy PDS produktovou řadu o dvě nové klíčové funkce. První novinka PDS E2EE (end to end) je bezplatný volitelný upgrade, který zajišťuje šifrování už na zdrojovém serveru tak že ani v rámci PDS uložiště nemají naši pracovníci přístup k Vašim datům.
Druhou novinkou je pak PDS IMU+, což je nová služba provozovaná jako offline archiv vašich kritických dat a to s pevně danou periodou (30/90/365 dní) uchování dat. Pokud tedy od nás využíváte nebo chcete využít produktů Persistent Data Storage, neváhejte a obraťte se na nás. Nové doplňkové produkty vám přidáme a posuneme vaše bezpečí zas o kousek výše, nebo vám pomůžeme s kompletním návrhem a možnostech využití této služby tak, aby přesně splňoval potřeby na retenci a ochranu vašich dat s vašimi plány ochrany dat. Naši specialistá Vám v případě potřeby provedou analýzu a doporučí vhodný backup plán.


Linux servery v bezpečí s NETHOST PROTECT CORE a CORE+Intenzita kybernetických útoků roste neustále, pro jejich identifikaci a forenzní analýzu dosud neobjevených nebo nepublikovaných hrozeb, doplňujeme naše managed služby linux serverů o možnost logovacího a detekčního softwaru, který umožní auditní vyhodnocování takovýchto hrozeb a to téměř v reálném čase.Varianta protect v reálném čase mimo chráněné servery ukládá veškerá potřebná forenzní data určená pro investigaci událostí na chráněných serverech. Varianta protect + současně přidává realtime analýzu a ochranu sledováním klíčových souborů nebo složek serveru čímž predikuje a eskaluje tyto události na náš dohled tak, by bylo možné realizovat reaktivní opatření.


Služba je exkluzivně určena pro zákazníky využívající našich managed řešení, v případě zájmu o prezentaci výhod a detailech o fungování služby nebo v případě žádosti o obchodní konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


OneClick mikroclustery Kubernetes a Docker ještě snadnějiStále rostoucí počet klientů Kubernetes (K8S/K3S) clusterů nás společně vede k inovací stávajících deployovaných a managed clusterů. Novým rozšířením o aplikačního hostingy realizovaných na Kubernetes pomáháme našim klientům zrychlit vývoj, zabezpečit aplikace a připravit prostředí pro budoucí škálování. Získáte tak kompletní funkční prostředí pro provoz menších jedno-nodových aplikací nebo prostředí pro efektivní vývoj v prostředí shodným s produkčními..Naše aplikační hostingy Vám na jeden klik nastaví komplet prostředí Kubernetes nebo Docker a vy tak můžete obratem těžit výhody komplexní orchestrace i pro menší aplikace.
Zvažujete nebo přecházíte na Kubernetes? Kontaktujte nás naši techničtí specialisté Vás provedou cestou přechodu ke Kubernetes případně doporučí vhodné spravované řešení zajištující provoz clusterů a to včetně plně spravovaných řešení zahrnující i podporu a provoz většiny services.
Doplňková ochrana systémů s PROTECT RESOLVER a RESOLVER+Služba ochrany systémových resolverů zabraňuje chráněným systémům resolvovat hosty které nesou potenciální riziko, ať se jedná o servery ze kterých jsou prováděny útoky nebo z nich je distribuován kód pro spuštění a infikaci serveru. Pokud se jedná o komunikaci s řídícími ransomware servery, protect zabrání těmto spojením.Funkčně služba funguje na principu detekce schody hostname proti známému závadných hostů (FQDN) společně s filtrací odpovědí které odkazují na cílové IP vyskytující se na blacklistu který je dynamicky aktualizován na základě nejnovějších definic nebo živé detekce.
Protect RESOLVER je snadno nasaditelná a efektivní obrana proti možnosti aby systémy, kde vzniká potencionální riziko nebo již došlo ke kompromitaci, kontaktovali servery obsahující škodlivý kód nebo jsou využívány jako řídící servery pro ransomware a DDoS útoky.Protect RESOLVER+ navíc přidává formou externího reportingu provozu i možnost dodatečné detekce pomocí služeb nebo sw třetích stran nebo možnosti archivního forenzního logování do úložišť PDS a PDS3.Obě služby jsou určeny výhradně pro klienty našich plně spravovaných řešení a jsou flexibilně zpoplatněny na základě skutečného využití..
Držte si útočníky od těla s Spongefinger SSOPrůniky do systému, a třeba k zákaznickým datům, se odehrávají a to přímo na aplikační úrovni nebo prostřednictvím krádeže identit uživatelů. Účinnou ochranou proti těmto hrozbám je doplněk k vaší autorizaci prostřednictvím MFA externí pre-autorizaci přidávající nejen druhý faktor do procesu vlastní autorizace ale i nezávislou důvěryhodnou autoritu prostřednictvím které můžou vaše aplikace průběžně ověřovat identitu přihlášených uživatelů. Ve spojení s

Spongefiger SHIELD nabízí v rámci SSO integrace nepropustnou hráz pro vnější hrozby.Naše předautorizační autorita podporuje široké spektrum SSO a autorizačních metod včetně integrace do vašich stávajícím IAM (Identity and Access Management) a ACL (Acess Control List) systémů, a nebo napřímo prostřednictvím MS Azure Active directory, Yubikey, U2F, OTP, LDAP, SMS, EMAIL a další autorizační dvoufaktorové metody.Služba Spongefinger SSO je určena širokému spektru zákazníků a umožnuje integraci i do systémů mimo infrastrukturu společnosti nethost.
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz: