O nás Fakta a informace

Nethostí newsletter pro říjen 2023

Bezpečí s nejmodernějším lovcem bezpečnostních děr Tenable Nessus


Nessus security scanner, je cenným nástrojem pro zajištění bezpečnosti a ochrany serverů a infrastruktury, který pomáhá identifikovat a řešit zranitelnosti předtím, než mohou být zneužity útočníky. Tedy nástroj, který ověří přes 430 tisíc potencionálních zranitelností jak vzdáleně tak lokálně.Umíme nabídnout modularitu testování přesně na vaše požadavky.. Naše know-how obnáší zkušenosti s více jak 200 moduly.


Zabezpečení serverů a clusterů

Sken zranitelnosti, který umožňuje identifikovat potenciální bezpečnostní nedostatky v síti, operačním systému, aplikacích a dalších IT prostředcích (včetně serverů). Což Vám umožní lépe chránit své informace a infrastrukturu před útoky a zneužitím.


Identifikace zranitelností

Nessus dokáže odhalit různé druhy zranitelností, včetně známých i nově objevených. To Vám pak umožňuje provádět rychlé zabezpečovací opatření, aby se zabránilo možným útokům.


Compliance

Mnoho regulací a standardů vyžaduje pravidelnou kontrolu zranitelností a provádění bezpečnostních auditů.


Prioritizace rizik

Poskytneme Vám hodnocení zranitelností na základě závažnosti a pravděpodobnosti úspěšného útoku. Tím Vám pomůžeme nastínit, které zranitelnosti mají nejvyšší prioritu pro opravu.


Snížení nákladů

Díky automatizaci skenování zranitelností a generování reportů může Vám pomůžeme snížit náklady spojené s manuálním testováním bezpečnosti či dedikováním správce.


Ochrana dobrého jména

Prevence bezpečnostních incidentů a úniků dat je důležitá pro ochranu Vaší pověsti a vašich zákazníků.
Otestujte svoji odolnost proti DDoS útokům

Připravte se s námi na špičku v e-commerce díky naší službě DDoS testingu. Využijte našich výhodných balíčků do konce roku a buďte připraveni na nadcházející sezónu. Společně Vás připravíme čelit rizikům DDoS a připravíme opatření, které minimalizují dopady DDoS na váš business.Naši experti zajistí komplexní mikro audit celkového zabezpečení a odolnosti proti DDoS útokům. Testování frontendu a backendu, DNS propustnosti a odolnosti HTTP(S), kontrolu funkčního backend hidenningu a ostatní opatření zvyšující odolnost Vašich aplikací proti vnějším DDoS hrozbám. Více informací získejte ZDE

Buďte připraveni na NIS2

Jsme hrdí na to, že vám můžeme oznámit, že všechny naše služby jsou plně připravený na dodržování nového kybernetického zákona NIS2. S naší podporou můžete mít jistotu, že vaše IT bezpečnost splňuje nejnovější normy a požadavky. Spolehněte se na nás a využijte našich služeb, které jsou NIS2 ready. Vaše bezpečnost je naší prioritou. V případě požadavků na harmonizaci Vašich opatření s námi dodávanými službami kontaktujte naši podporu nebo svého obchodního specialistu.