O nás Fakta a informace

Console programátor

Pojď s námi stavět moderní Evropský cloud!

Pojdmě společně ukázat světu, že i z Evropy lze budouvat světový produkt. Pojď nám pomáhat budovat konfigurační konzolové prostředí k našemu rozsáhlému (1000+ serverů) zákaznickému konfiguračnímu, deploy a billing prostředí.

Nabízíme samostatnou práci pro stabilní (20+ let) firmu , s firemní kulturou mladého kolektivu bez buzerace a korporátních nešvarů. Flexibilní pracovní doba, nadstandardní ocenění včetně rady firemních bonusů (auto, sick a free days, 6 týdnů dovolené, neomezené neplacené volno)


Na čem budeš s námi pracovat


Požadavky:


Možnost externí spolupráce, polovičního úvazku atd.


Pokud Vás pacovní nabídka zaujala, přihlašte se do výběrového vyplněním našeho formuláře níže.


Přihláška do výběrového řízení

Odesláním formuláře v reakci na nabízenou pracovní pozici udělujete souhlas společnosti NETHOST s.r.o., se sídlem Kšírova 435/136, Horní Heršpice, 619 00 Brno , IČ: 26226979, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 38349, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávala Vámi zaslané osobní údaje.
Toto zpracování a uchování slouží výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 6 měsíců od jeho zaslání. Zároveň prohlašujete, že všechny vámi uvedené údaje jsou pravdivé.

Vaše jméno:
Váš email:
Váš email:
Váš email:
Váš telefon:
Průvodní dopis:
1. příloha (max 2MB):
2. příloha (max 2MB):
3. příloha (max 2MB):