Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Pojištění disků v roce 2012 nezdraží

Ceny pevných disků v posledním kvartále tohoto roku rapidně rostou. Za tímto nečekaným zvýšením cen je nedostatek pevných disků na trhu, což je způsobeno záplavami v Thajsku a také celkovou situací v Asii po zemětřesení v Japonsku. Ceny disků se zvyšují až o stovky procent.

To je samozřejmě nepříjemné pro celý trh. Především ale pro ty, kteří v tuto dobu musí disky nutně nakupovat. To se stane naříklad při nečekané destrukci disku a jeho okamžité výměně.

Nethost pro tyto případy svým zákazníkům nabízí několik variant pojištění disků. To zákazníky chrání od nečekaných investic do hardwaru a smluvně garantuje čas, do kdy bude disk vyměněn za nový. Čas výměny je možné pojistit již do 1 hodiny od nahlášení závady.

Dobrá zpráva pro naše zákazníky je to, že ceny za pojištění disků v roce 2012 zůstávají na stejné úrovni jako v tento rok 2011. Pojištění disků je pro zákazníky v době, kdy ceny disků rostou, ještě více výhodné, než tomu bylo doposud.

Pro více informací o pojištění Vašeho disku, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení na obchod@nethost.cz