Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Pomáháme při i po povodni

V souvislosti s povodněmi na území ČR/SR děkujeme všem členům IZS, armádě ale i dobrovolníkům za obětavou pomoc při ochraně žívota zdraví a majetku. Po dohodě s OS IZS poskytl NETHOST v krizových chvílích vozidlovou a logistickou výpomoc, elektrocentrálu na přípravu kávy, čaje a zajistil limonády, minerálky, energetické tyčinky, tatranky, sušenky a drobné občerstvení příslušníkům hasičského záchraného zboru HMP, SDH z celého okolí, profesionálním hasičům z Ostravy a Olomouce, městské a státní policii v prostorách muzea Kampa.

Proviant

Obyvatelům obce Hořín na Mělnicku NETHOST poskytl dvě vozidlové rezervy společnosti a čtyřkolku Journeyman X6A.

Dvě vozidla pro zaplavené oblasti

Mezi zapůjčenými věcmi je přibližně desítka čerpadel, několik elektrocentrál, tlakových myček, vysoušečů, nesčetně hadic, rukavic, pytlů, dále mycí plachty, měniče 12/230V, vysavače, baterky, přístroje pro vyhledávání kabelů 230V a diagnostiky sítě, radiovou síť a ruční radiostanice.

Pomoc pro zaplavené oblasti