Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Poslední etapa bezpečnostního výzkumu

Úspěšně jsme zahájili poslední etapu bezpečnostního výzkumu filtračních technik aplikovatelných na naší technologii kombinovaného praní provozu útoků typu DDoS a DoS. Současně jsme zprovoznili demonstrační pracoviště s plně funkční technologií pro finální funkční a ověřovací audit.

Pro tyto účely jsme získali experimentální verzi síťového generátoru provozu sofistikovaných útoků od výzkumníků brněnského VUT. Generátor můžeme jako součást našich projektů použít i pro testování celé naší infrastruktury. V rámci kontinuální snahy o zvyšování bezpečnosti a odolnosti naší sítě a technologií budeme v následujících měsících provádět zátěžové testování všech kritických aplikací, které pro naše zákazníky provozujeme.

Společně s zátěžovým testováním, bezpečnostním testováním a owasp/nessus skenováním se jedná o další stupínek v bezpečnosti našeho řešení. Díky naší ISO27001 certifikaci můžeme nabízet služby i subjektům regulovaným vyhláškou, nebo poskytovatelům kritické infrastruktury.

Stávající stav nás řadí ke špičce na našem trhu.