Produkty Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

Privátní Cloud

Cloud je reálný a efektivní směr provozu pro řadu nasazení. Ne pro všechny druhy aplikací je ovšem vhodný “neomezený” veřejný cloud, který dokáže snadno eskalovat náklady na provoz do astronomických výšin. S ISP cloudem budete mít veškeré výdaje plně pod kontrolou a proti komerčním hostingům nebo managed serverům při dobrém návrhu aplikace výhodu v podstatě neomezené škálovatelnosti.

Propojení zákazníků, vývojářů a uživatelů

NLOOUD ISP Cloud je produkt propojující svět zákazníků, vývojářů a uživatelů s potřebami ISP a poskytovatelů SaaS řešení. ISP Cloud realizuje privátní cloud nad clusterem virtuálních serverů. Ideálně tak kombinuje výhody z obojího. Odolnost, robustnost cloudu a fixní náklady pevně dané výpočetní kapacity clusteru. V násobcích tak snižuje náklady na provoz takto realizovaného masivního souboru aplikací.


KVM VEEAM vmware OpenStack

Klíč je v optimalizaci

ISP Cloud optimalizuje v reálném čase prostřednictvím NLOOUD Adaptive Container zátěž clusteru hw a optimalizuje chování distribuce úloh v cloudu, nikoliv s ohledem na maximální výpočetní kapacitu (jako běžné cloud služby), ale s ohledem na maximálně efektivně využitý cluster. Principem se ISP cloud dost podobá balanceru, s tím rozdílem, že balancery rozkládají zátež jedné (nebo několika) aplikace, kdežto cloud přístup umožňuje rozkládat zátěž milionů jednotlivých aplikací mezi desítku až tisíce virtuálních serverů. Tento způsob fungování a optimalizace provozních nákladů umožňuje nejenom pohodlně a snadno provozovat Vaše aplikace, ale především plánovat a rozvíjet Vaše služby. Oproti aplikačnímu hostingu je reálná úspora cca 80% pro ekvivalentní výpočetní výkon s tím, že zůstává zachována výhoda cloud řešení – plná škálovatelnost. Parametry clusteru totiž můžete kdykoliv dle potřeby měnit, NLOOUD Adaptive Container zajistí jeho nejefektivnější využití.


V případě zájmu nebo dotazu ohledně tohoto produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz:


NLOOUD PDS – Persistent Data Storage

backup, pds, timepay, geoboost, speedoptimizer, auto healing, context protector, zálohování, cloud Zobrazit celou stránku