Produkty Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

MS Windows RDP

Internet zkracuje vzdálenosti, kdy již v mnoha oborech uživatel nemusí být pevně svázán s jedním místem (např. kanceláří) ale může se pohybovat přesně tam, kde potřebuje v danou chvíli být. Tím vzrůstá potřeba řešit přístup ke službám i mimo kancelář, případně provozu aplikace bez centrálního řešení.

Pro aplikace vyžadující k chodu systém MS Windows bez webového rozhraní, nabízíme kompletní produkt vzdálené plochy, který lze provozovat rychle a bezpečně včetně geografického zálohování.

MS Windows RDP

Široké uplatnění

Připojení formou vzdálené plochy je ideálním řešením pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu a potřebují přístup ke svému software odkudkoliv. Uplatnění nachází v profesích a typech práce jako jsou celní deklarant, obchodní zástupce, mobilní technický nebo servisní zástupce, likvidátoři pojišťoven, stavební dozor, realitní makléř, pojišťovací agent, homeworking, coworking, externí dodavatelé, externí účetní a mnoho dalších.

Výhody

Vysoká odolnost proti fluktuaci a ztrátě nebo poškození HW ocení všichni, kteří využívají externí přístup do svých ICT/IS systémů. Data neopouštějí prostředí zabezpečeného serveru a je k nim auditován přístup s možností omezení přístupu přes VPN server. Díky tomu je v případě ztráty zařízení významně sníženo riziko úniku vašich dat, nebo citlivých údajů (např. databáze klientů). Po přihlášení na jiném zařízení lze navíc pokračovat dál v předchozí práci.

Řešení obsahuje licenci pro server a příslušný počet pracovníků využívajících služby vzdálené plochy.

Výběr varianty a snadné objednání

Aplikační hosting MS Windows RDP nabízíme v pěti variantách s možností upravit další parametry dle vašich potřeb.

Snadný a rychlý nákup – zvolte variantu, upravte parametry a objednejte.


Varianta MINIVarianta SMALLVarianta STANDARDVarianta BIGVarianta XXL

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Bonus se nevztahuje na licence a služby třetích stran.Rádi Vám poradíme a případně pro vás vše ihned připravíme k bezproblémovému provozu. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz: