Vaše servery a hosting v pohodě
Řešení Na míru pro Vás
 

Navigace

Správa serverů

Správa serveru „na klíč“

Naším zaměřením je nejen dodávka kompletního serverového řešení tzv „na klíč“, ale i převzetí stávajících systémů pod správu společnosti Nethost. Naším cílem je v obou případech dobře fungující infrastruktura. Klíčem k úspěchu je pravidelná pečlivá údržba všech serverových řešení, proto naši technici správě serverů věnují maximální pozornost. Pro správný chod všech služeb se snažíme co nejvíce optimalizovat zvolenou konfiguraci a tím maximálně eliminovat rizika s tímto spojená.

Monitoring a zálohování

Technici společnosti Nethost systémy neustále monitorují, aktualizují a udržují, tak aby byla dodržena garance nejvyšší dostupnosti našich služeb. Na Vaše požadavky a výpadky reagujeme v nejnižším možném čase. Servery umisťujeme přímo na páteřní síť internetu, proto můžeme garantovat nejvyšší komfort v přístupové rychlosti. Nabízíme kompletní správu Vašich hostingových služeb. Důraz na kvalitu služeb je pro nás zcela zásadní. Díky monitoringu celé síťové infrastruktury dochází k předejití možných problémů. Klíčovým je pro nás důraz na promyšlené zálohování všech dat a v případě potřeby jejich snadnou obnovitelnost v nejkratším možném čase.

Outsoursing IT služeb

V případě, že provozujete, nebo hodláte provozovat rozsáhlejší projekt, který vyžaduje vyšší výkon, individuální nastavení serveru či zabezpečení, doporučujeme Vám pronajmout server, případně zakoupit vlastní server a umístit ho do našeho datacentra v Praze nebo Brně, my se Vám o něj poté kompletně postaráme. Zajistíme vše, co s pronájmem nebo nákupem a dalším provozováním serveru souvisí. Zejména se jedná o analýzu potřebného výkonu a navazující návrh řešení s ohledem na další vývoj potřeb a zátěž serveru. Zvolíme vhodný server s kvalitní podporou v případě poruchy, specifikujeme parametry serveru a jeho následné objednání a převzetí od dodavatele a umístění do našeho datacentra s připojením na páteřní síť internetu. Naši technici se postarají o instalaci operačního systému a všech komponent a následnou správu serveru (monitoring, dohled, zálohování, technická podpora..) s garancí nejvyšší dostupnosti.

Uživatelská podpora

Důležitou součástí svěřené správy IT je rovněž řešení uživatelských problémů za pomoci webového portálu určeného výhradně klientům společnosti Nethost a zadávání požadavků a jejich řešení našimi odborně vyškolenými techniky.


V případě zájmu o naši službu správy serverů, kontaktujte naše obchodní oddělení.