O nás Fakta a informace

I banální nedostatek místa dokáže napáchat pěknou paseku

Povinná autoscale politika a pokročilé technologie umožnující změnu místa na serverových instancích za chodu dělá z našich managed služeb jasnou výhodu pro naše zákazníky. V době kdy naše nejrychlejší instance dokážou zaplnit 50giga místa za méně než minutu je autoscaling výrazným zlepšením služeb proti konkurenci.


Na jeden z extrémních případů kdy naprostá banalita ,nedostatek místa na serveru, postihl fatálně společnost Toyota. Ta musela odstavit 28 výrobních linek v 14ti továrnách na více jak dva dny kvůli jediné maličkosti – nedostatku místa na serveru.I nterně tak zkolaboval systém planování a vyřizování objednávek, který v kombinaci s just-in-time zásobováním. Rutinní aktualizace databáze pro interní systém rezervace dílů tak způsobil milionové škody ve výrobě a spoždění v dodávkách na už tak najpatém automotive trhu.

Náš proaktivní monitoring a managed služby proto mají striktní politiku povinných rezerv které chrání námi spravované systémy před selháním v důsledku nedostatku místa. Místo které zdánlivě nepotřebujete a je povinné pro všechny námi spravované systémy naopak doplňuje naši fanatickou technickou podporu a dává jistotu, že všechny Vaše systémy pojedou bez výpadků.