Kubernetes cluster řešení
Komplexní plně spravované řešení.
Flexibilní orchetrace kontejnerových aplikací přesně na míru.
Posuňte svůj projekt na další level s Kubernetes!
Managed servery
Kompletní zajištění provozu serverů na klíč.
Od výběru a pořízení až po samotnou správu serveru.
Nechte si připravit nezávaznou nabídku ještě dnes!
Správa serverů
Profesionální správa serverů a clusterových řešení
Čtvrtstoletí zkušeností a moderní technologické zázemí
Svěřte své servery do rukou zkušených profesionálů!

Zakázka od Pentagonu pro Amazon?Společnost Amazon aktuálně leží v žaludku amerických poskytovatelů cloudu. Největší hráči na poli cloudu v Americe spojují své síly proti aktuální zakázce JEDI (Joint Enterprise Defense Infrastructure) od amerického Pentagonu. Celý kontrakt má hodnotu 10 mld. USD a je určen pro jednoho dodavatele. To se nelíbí konkurenčním společnostem Amazonu, který má reálnou šanci zakázku získat. Mezi těmito společnostmi jsou například i Microsoft, Red Hat, IBM, SAP, VMware, Oracle nebo HP.


Amazon se pravděpodobně v budoucnu dostane (minimálně jeho americká datacentra) pod přímou kontrolu bezpečnostních složek státu, což vládě opět zvýší přístup k informacím o zákaznících Amazonu.


Zdroj zprávy


Hledáte vhodné cloudové řešení pro vaše data nebo zálohování?


sponge S3

Flexibilní úložiště s vysokou bezpečností pro univerzální použití. Umožňuje využívání takové velikosti úložiště jakou právě potřebujete, což přináší cenovou úsporu.

Více informací
Nethost PDS

Specializované úložiště pro zálohování dat. Robustní řešení s vysokou bezpečnostní, s pokročilými technologiemi, poskytující nepřekonatelnou rychlost obnovy dat. To vše za velmi příznivou cenu.

Více informací