Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Zakázka od Pentagonu pro Amazon?Společnost Amazon aktuálně leží v žaludku amerických poskytovatelů cloudu. Největší hráči na poli cloudu v Americe spojují své síly proti aktuální zakázce JEDI (Joint Enterprise Defense Infrastructure) od amerického Pentagonu. Celý kontrakt má hodnotu 10 mld. USD a je určen pro jednoho dodavatele. To se nelíbí konkurenčním společnostem Amazonu, který má reálnou šanci zakázku získat. Mezi těmito společnostmi jsou například i Microsoft, Red Hat, IBM, SAP, VMware, Oracle nebo HP.


Amazon se pravděpodobně v budoucnu dostane (minimálně jeho americká datacentra) pod přímou kontrolu bezpečnostních složek státu, což vládě opět zvýší přístup k informacím o zákaznících Amazonu.


Zdroj zprávy


Hledáte vhodné cloudové řešení pro vaše data nebo zálohování?


sponge S3

Flexibilní úložiště s vysokou bezpečností pro univerzální použití. Umožňuje využívání takové velikosti úložiště jakou právě potřebujete, což přináší cenovou úsporu.

Více informací
Nethost PDS

Specializované úložiště pro zálohování dat. Robustní řešení s vysokou bezpečnostní, s pokročilými technologiemi, poskytující nepřekonatelnou rychlost obnovy dat. To vše za velmi příznivou cenu.

Více informací