Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Nethost se připojil k IPv6 Day

Nethost, jako řada vyspělých technologických společností, podporuje aktivně rozvoj IPv6 služeb v prostředí Internetu. Všechny naše systémy, servery a služby nativně podporují IPv6. Nethost, lídr v inovacích, nestojí stranou a aktivně podporuje IPv6 day ve vlastních systémech i aktivně.

Po loňském IPv6 day se připojujeme i letos a veškeré klíčové služby nethost jsou přístupné přes IPv6 natrvalo. Připojujeme se tak k ostatním významným hráčům na globálním i lokálním hostingovém trhu. Společnosti Akamai, Facebook, Google, Microsoft Bing, Yahoo také spustí IPv6 natrvalo.
Máte-li zájem o aktivaci IPv6 na Vašich službách, které pro Vás provozujeme, kontaktujte technickou podporu. Veškeré konzultace a práce spojené s přechodem na IPv6 v měsíci červnu a odborné konzultace k této problematice (úprava aplikací) poskytujeme 24/7 ZDARMA.