Cloud orchestrace Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

Spravované řešení orchestrace

Hledáte orchestrační a škálovací nástroj kterým propojíte své aplikace napříč datacentry a cloudy? Právě jste našli! Nethost Syphony 4 je ucelená full managed služba vytvářející hybridní prostředí napříč bare-metal prostředími, Nethost cloudem a veřejnýmy cloudy.


Loga cloud

Nezávazná poptávka
Nechte si zpracovat nabídku na míru od našeho specialisty a získejte projektovou slevu
Provedeme analýzu a navrhneme optimální individuální řešení

Řešení na míru

Na míru navrhneme a realizujeme optimální provozní , výkonové, bezpečnostní prostředí pro běh Vašich aplikací a projektů s ohledem na dosažení Vámi nastavených provozně ekonomických cílů. Realizujeme kompletní hybridní prostředí podle vašich potřeb, s plně integrujeme dissaster recovery plan (DRP), nastavíme a zautomatizujeme scaling a recovery parametry.


O vše se postaráme

Připravíme

Kompletní běhové prostředí pro Kubernetes nebo diskrétní clusterové služby. Zajistíme deployment všech požadovaných služeb tak, aby vaše DevOps mělo na práci jen focus na vývoj a optimalizaci Vámi provozovaných aplikací. Nastavíme sdílené prostředí s efektivním deploymentem přímo od vašich developerů včetně full managed integrace softwaru třetích stran.

Nastavíme

Provozní a bezpečnostní monitoring a Vaše servery budeme supportovat s 24/7 podporou dohledového centra. Naši technici dohledu a admini budou dnem i nocí připraveni poskytnout vám špičkovou technickou podporu. Zajistíme DDoS ochranu a integraci softwaru třetích stran.

Integrujeme

Primární, záložní nebo hybridní prostředí s existujícími řešeními tak, aby jste získali nejlepší možnou kvalitu pro provoz Vašich služeb a zajistili jsme Vašemu byznysu neomezené růstové možnosti.


Proč to svěřit do našich rukou

  • Přes 20 let zkušeností s provozem serverů
  • Přes 1500 serverů a 6500+ běžících systémů ve správě
  • 24/7/365 technická podpora a zkušení administrátoři
  • Vysoká bezpečnost je pro nás velmi důležitá
  • Individuální přístup k zákazníkům a jejich požadavkům
  • Vlastní vývoj v našem specializovaném pracovišti
  • Samozřejmostí jsou individuální úpravy přesně na míru
  • Nezávazná konzultace a návrh řešení, projektová sleva

Nechte si připravit individuální nabídku

Ukázaná platí, zašlete nám nezávaznou poptávku a získáte nejen indikativní cenovou ale i technickou nabídku, samozřejmě si natolik věříme, že vám poskytneme funkční PoC demo navrženého řešení až na 90dní zcela zdarma.


KONTAKTUJTE NAŠEHO SPECIALISTU
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš telefon:
Váš vzkaz: