Řešení Na míru pro Vás

Sekundární kolokace

S pronikající digitalizací vzrůstá závislost moderních firem na vlastních datech a tím i význam těchto digitálních dat pro bezpečné fungování firmy. V dnešní době již není možné provozovat skutečně bezpečný a odolný informační systém bez zálohování dat. V každé společnosti proto s postupným rozvojem vlastní ICT infrastruktury dříve nebo později vyvstane požadavek na bezpečné geograficky oddělené zálohování dat.

Bezpečné zálohování

Pro bezpečné zálohování dat slouží naše služby PDS, SpongeS3, rsync, FTPS, Mail archiv a další. Pro zálohu Vašich serverů v geograficky oddělené lokalitě pak služby dedikovaných serverů, VDS a Flexi VPS.

V prostředí větších firem, které podléhající oborové nebo sektorové regulaci vznikají zcela oprávněně požadavky na kontrolovanou bezpečnostní vrstvu úrovně ochrany dat a serverů. U požadavků na bezpečnou lokalitu je společnostmi vyžadováno i řešení s využitím vlastního hardware, neboť se jedná ekonomickou variantu proti pronájmu serverů.

Výhodné řešení od nás

Naši odborní konzultanti zajistí pro vaši společnost zpracování komplexní strategie, realizují výběr dodavatelů a subdodavatelů. Zajistí vlastní realizaci sekundární kolokace a její kontinuální provoz.

Jako významný zákazník všech větších českých datacenter Vám nabízíme využití našich objemových slev. V ceně služby poskytujeme řadu nadstandardních služeb, které odstraní nutnost složitě vyjednávat o cenových a technických podmínkách.

Zajistíme pro vás:

Kolokační služby

Služby konektivity

InfrastrukturaŘešíte aktuálně výše popsané nebo související problémy? Rádi vám poradíme a pomůžeme nalézt řešení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Vaše emailová adresa:
Váš promo kód:
Váš vzkaz: