O nás Fakta a informace

L1 junior admin - Linux

Rádi rozšíříme náš tým o pracovitého, samostaného kolegu, kterého baví linux, fyzické i virtuální servery a správa systémů

Je to výzva, pro ty, kteří chtějí mít variabilní, ale zodpovědnou pracovní náplň a chtějí se podílet na růstu naší firmy. Jedná se o práci samostatnou, tvořivou, s možností směrovat individuálně svůj profesní rozvoj. Hledáme někoho na pozici šéfa helpdesku s výhledem stát se senior adminem..

Co bys u nás dělal?

Pracovní náplní je primárně helpdesk, řízení zákaznické podpory (přidělování zákaznických požadavků ostatním technikům, dohled nad jejich řešením. Dále instalace, monitoring a dohled nad chodem virtuálních i fyzických severů (1000+ serverů). Správa serverů, participace na chodu dohledového centra. Komunikace s kolegy z dohledového centra a se zákazníky o provozních stavech serverů.

U nás se naučíte pracovat s VPS, FS, správné postupy správy serverové farmy, správu uživatelských kont, správu unikátních systémů zálohování a řadě věcí se kterými se jinde nesetkáte (vlastní vývoj).


Požadavky


Nabízíme


Přijď pracovat do našich prostorných (ne openspace) a komfortních kanceláří (Praha 6) s občerstvením a nápoji, zajištěným parkováním a dostupností metra (4 minuty). U nás se můžeš těšit na rozmanitou práci, podílet se na vývoji a být součástí profesionální fir­my.


Pro zařazení do výběrového řízení doplň svoje CV o krátký motivační dopis (proč máš o spolupráci s námi zájem a co od ní očekáváš, proč si myslíš, že právě Ty jsi tím nejlepším kandidátem..), jaká je Tvoje představa ohledně měsíční mzdy a všechno co bychom měli před případným pohovorem o Tobě vědět.
Přihláška do výběrového řízení

Odesláním formuláře v reakci na nabízenou pracovní pozici udělujete souhlas společnosti NETHOST s.r.o., se sídlem Kšírova 435/136, Horní Heršpice, 619 00 Brno , IČ: 26226979, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 38349, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávala Vámi zaslané osobní údaje.
Toto zpracování a uchování slouží výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 6 měsíců od jeho zaslání. Zároveň prohlašujete, že všechny vámi uvedené údaje jsou pravdivé.

Vaše jméno:
Váš email:
Váš email:
Váš email:
Váš telefon:
Průvodní dopis:
1. příloha (max 2MB):
2. příloha (max 2MB):
3. příloha (max 2MB):