Homepage Váš hosting v pohodě
 

Proč NETHOST?

Protože potřebujete kvalitní, spolehlivé a bezpečné služby za příznivou cenu.
Správa serverů, server housing, virtuální a dedikované servery, webhosting, aplikační hosting, databáze, cloud, clustery, virtualizace, zálohy, zabezpečení a další. Tak dobré služby, bez kompromisů a omezení, navíc za výhodné ceny jinde prostě nenajdete.

Porovnejte a posuďte sami.

Klientská sekce

Spolupráce NextCloud a Rocket.Chat


NextCloud a Rocket.Chat

NextCloud a Rocket.Chat minulý měsíc uzavřeli partnerství, které má za cíl hlubší vzájemnou integraci obou opensource aplikací. Spolupráce povede k mnoha zajímavým a užitečným vylepšením a napomůže k vytvoření komplexního ekosystému decentralizovaných nástrojů pro firemní i domácí využití.

Prvním výsledkem této spolupráce je možnost odesílání souborů z nextcloudu přímo do chatovacího kanálu. Lze tak rychle a jednoduše sdílet obrázky, prezentace, dokumenty a další.

Rocket.Chat i NextCloud nabízíme v rámci našeho aplikačního hostingu. Výhoda vlastního provozu je v uživatelovo naprosté kontrole nad právy uživatelů a daty bez přítomnosti třetí strany. Podrobné informace a odpovědi na případné dotazy vám poskytnou naši profesionálové z technické podpory.


Více o Rocket.Chat


Více o NextCloud